Fotona chirurgie

Chirurgické lasery Fotona

Společnost Fotona je považována za světového lídra v oblasti lékařských technologií, úzce spolupracuje s předními univerzitami a výzkumnými středisky po celém světě. S více než 45 lety zkušeností v oblasti laserových technologií, patří chirurgické lasery systémů Fotona k absolutní špičce, jež svou jedinečnou úrovní kvality a bezkonkurenčním výkonem posouvá dotyčné průmyslové odvětví kupředu.

Nejnovější generace chirurgických laserů nabízí procedury, které jsou rychlejší, bezpečnější a méně invazivní. Laserová řešení jsou nyní k dispozici v celé řadě chirurgických oborů, od minimálně invazivních estetických procedur (laserem asistovaná lipolýza a léčba hyperhidrózy), až po klinické chirurgické zákroky, jako je např. endovenózní laserová ablace.

Minimálně invazivní léčby při vysokém výkonu

Vysoce výkonný chirurgický laser XP-2 Focusdisponuje tím nejúčinnějším a vědecky ověřeným laserem vlnové délky QCW Nd: YAG na trhu. Je tak zajištěna ta nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejúspěšnější možná chirurgická laserová léčba.

Stejná vlnová délka je také součástí multiaplikačních laserů řady SP, které navíc mají k dispozici i laser Er: YAG (považovaný za optimální vlnovou délku pro mimořádně přesné laserové řezání s kontrolovanou tepelnou koagulací a s omezením krvácení), stejně tak i laser Nd: YAG s dlouhým pulsem pro transdermální kosmetické zákroky.

Profesionální násadce, snadno zvolitelné pracovní režimy a pokročilá řešení transportu laserového paprsku dále zvyšují přesnost a výkon každého laserového systému společnosti Fotona. Zajišťují tak optimální klinickou účinnost a bezkonkurenční kontrolu nad celým průběhem chirurgických procedur.

Výhody chirurgických laserů společnosti Fotona:

  • Kratší prostoje a rychlejší hojení
  • Hemostatické účinky se současnou dezinfekcí
  • Minimálně invazivní procedury
  • Maximální přesnost, ošetření dle zvoleného typu tkáně

Ten správný laser pro vaši praxi

Nabídka multiaplikačních chirurgických laserových systémů společnosti Fotona umožňuje lékaři zvolit technologickou platformu, která nejlépe odpovídá potřebám pacientů i operatéra.

Pokud se chcete dozvědět více o vlastnostech a použití jednotlivých systémů, neváhejte nás kontaktovat.