Lasery Fotona pro estetiku

Lasery Fotona pro estetiku

Laserové systémy nejvyššího výkonu

S více než 45 lety zkušeností v oblasti laserové technologie, je řada estetických laserových systémů Fotona špičkou v oboru díky nové úrovni inovací a výkonu. Fotona je uznávána jako světový lídr v oblasti estetických aplikací a technologií, úzce spolupracuje s předními univerzitami a lékařskými výzkumnými centry po celém světě.

Fotona vyrábí jednopulzní laser s Q-spínáním s nejvyšší energií, který je dostupný na trhu estetické medicíny (QX MAX), nejvýkonnější laser Nd: YAG (XP MAX), a nejpokročilejší multiaplikační estetický laserový systém (SP Dynamis).

Dvě vlnové délky - všechny hlavní aplikace

Společnost Fotona byla prvním výrobcem, který představil dvě vzájemně se doplňující vlnové délky laseru (Er: YAG a Nd: YAG) v rámci jednoho systému (SKINLIGHT, 1994). Kombinací obou vlnových délek v jednom léčebném ošetření je nejlépe využita jedinečná interakce obou vlnových délek s tkání, což vede k výraznému zlepšení klinických výsledků.

Inovativní řešení jsou k dispozici pro širokou škálu estetických ošetření, včetně ošetření povrchu pleti a její omlazení, léčbu žil a vaskulárních lézí, pigmentových lézí a trvalého odstraňování tetování i ochlupení atd.

Lasery Nd:YAG - léčba hluboko uložených struktur

Laserové světlo Nd: YAG od Fotony proniká hlouběji do kůže, kde se selektivně zaměřuje na ty nejhlubší kožní struktury, jako jsou hluboko ležící žíly a vlasové folikuly. Tepelná energie laseru je ohřívá na místě, kde je dosaženo požadovaného efektu. Díky technologie Q-spínání společnosti Fotona, laserové světlo se místo na teplo přemění ve fotoakustické vlny, které mechanicky štěpí nežádoucí částice, jako jsou např. pigmenty, takže ty jsou poté odstraněny imunitním systémem těla.

Lasery Er:YAG - léčba povrchových lézí

Laser vlnové délky Er: YAG společnosti Fotona se zaměřuje na vrchní vrstvu kůže, což umožňuje velmi přesnou mikronovou ablaci epidermu vrstvy po vrstvě. Energie laseru je absorbována vodou obsaženou v kožních buňkách a tkáň se tak může odpařovat. To způsobuje, že kůže v ošetřené oblasti se smrskává a dochází ke stimulaci produkce nového kolagenu ve škáře. Celkovým výsledkem jsou nové kožní formy, které jsou hladší a pevnější. Technologie VSP umožňuje lékaři nastavit různé režimy provozu, od studené ablace po kombinovanou ablativní a tepelnou léčbu, dokonce i úplné tepelné, neablativní omlazení pleti hluboko ve škáře. Lasery Er: YAG společnosti Fotona nabízejí širokou škálu způsobů omlazení pleti (remodelace kolagenu, zpevnění kůže, lehký peeling, atd.).

Hlavní výhody laserů Fotona:

  • vysoce přesná, selektivní léčba tkáně
  • intuitivní, snadno využitelná selekce parametrů
  • nízké náklady na spotřební materiál
  • hemostatický účinek při současné dezinfekci
  • méně invazivní, bezpečnější léčba a kratší prostoje
  • větší pohodlí a spokojenost pacienta

Ten správný laser pro vaši lékařskou praxi

Široká škála estetických laserových systémů Fotona s multiaplikačními platformami umožňuje lékaři vybrat produkt, který nejlépe odpovídá potřebám jeho pacientů.

Fotona navíc nabízí individuální Treatment Upgrade Kit, který poskytuje uživatelům potřebné znalosti, doplňky a kompletní sadu nástrojů, aby mohli s jistotou a zručností provádět lékařské aplikace.

Navštivte naši stránku Product Selector Page, abyste zjistili, který laserový systém Fotona nabízí tu správnou kombinaci vlastností a výkonu pro potřeby vaší praxe.