NightLase

NightLase®

NightLase® je neinvazivní, pro pacienty přívětivý laserový zákrok, který zlepšuje kvalitu spánku. NightLase redukuje efekty spánkové apnoe a snižuje hlasitost chrápání, díky kontrakci kolagenu v měkkém patře,kterou zapříčiní právě laserová iradiace.

Jednoduchý, bezpečný a účinný

Patentovaný Er:YAG laser umožňuje modalitu délky pulzů, a tím i bezpečný průnik tepelné energie do sliznice. Je dostatečně jemný, aby byl použit na citlivé tkáně v ústech a přesto dostatečně silný, aby došlo ke klinicky efektivnímu ohřevu.

NightLase je jednoduchý zákrok pro lékaře  různých odborností a vykazuje velkou míru úspěšnosti. Studie prokázaly, že NightLase redukuje a tlumí chrápání  a poskytuje účinnou neinvativní možnost léčbyspánkové apnoe.

Elegantní řešení

Celá NightLase terapie sestává ze tří ošetření během šesti týdnů. Výsledný efekt trvá přibližně rok a ošetření lze opakovat. 

Pacienti hodnotí NightLase jako velmi komfortní a uspokojivé řešení. NightLase nezahrnuje ani žádné další přenosné přístroje, ani léky. Je to velmi jemný a snadný způsob, jak Vašim pacientům znovu dopřát kvalitní spánek a odpočinek.