Fotona omlazovaci zakroky

Omlazování pleti

Společná lidská touha zůstat navždy mladým vytvořila obrovský trh s lékařskými aplikacemi zabraňujícími stárnutí. Poslední vývoj v oblasti laserové technologie nyní přináší déle trvající a vědecky prokázané metody obnovení přirozené krásy pokožky. Na rozdíl od tradičních metod jako je dermabraze a chemický peeling, umožňují tyto jedinečné vlastnosti laserového omlazování kůže přesnější kontrolu procesu léčby.

Omlazování pleti a omlazovací léčba obecně může být provedena buď v ablativních režimech pomocí laseru Er: YAG nebo neablativním laserem Nd: YAG v závislosti na konkrétním estetickém výsledku, kterého chce pacient či lékař dosáhnout. Ablativní i neablativní léčebné procedury navíc mohou být kombinovány v rámci komplexní léčby zabraňující stárnutí jako je např. TwinLight ™, systém pro frakční omlazování společnosti Fotona.

Představení frakčního omlazování TwinLight® Fractional Rejuvenation

Dřívější procedury omlazování kůže byly aplikovány na velké plochy ať už vykazovaly známky stárnutí či nikoliv. Ale revoluční metoda společnosti Fotona v TwinLight® Fractional Rejuvenation přesně zaměřuje nedostatky v kůži tak, aby okolní zdravá kůže zůstala nedotčena. Teplo z laserové energie rovněž stimuluje tvorbu nového kolagenu ve škáře a v jejím okolí, takže neošetřované části kůže celý proces omlazení urychlují.

Jednoduché a efektivní řešení ve 3 krocích

TwinLight® Fractional Rejuvenation. je jednoduchý postup o 3 krocích optimalizovaný tak, aby výrazně zlepšil hebkost pokožky a propůjčil jí čerstvější, zdravější vzhled. Hloubkový termální účinek laseru Nd: YAG pomáhá omlazovat a stimulovat pokožku, zatímco Er: YAG pomáhá tělu tvořit novou, pevnější pleť.

  • Krok 1 - Příprava: Laser Nd: YAG je veden dvakrát po povrchu pleti. První průchod představuje krátký puls na kůži, druhý už proniká do tkáně, což způsobuje hloubkové zahřátí FRAC3® a přípravu kůže na efektivní frakční terapii.
  • Krok 2 - Frakční terapie: Stará, opotřebovaná kůže je odstraněna ablací frakčním laserem Er: YAG. Drobné mikronové kanálky budou nahrazeny novou, pevnější a zdravější tkání jakožto nové kožní struktury.
  • Krok 3 - Peeling: Kůže je ablatována paprskem Er:YAG, který zakončí léčbu odstraněním povrchových nedostatečností.

Použití frakčního světla k omlazení pokožky může vyvolat účinek, který dokonale koresponduje s očekáváním pacienta a nabízí i určitou míru kontroly, jež umožňuje velmi přesné formování kůže. Léčbu je možné provádět od lehkých úprav až po hloubkovou remodelaci kolagenu, což je ideální pro ty pacienty, kteří požadují výrazné omlazovací účinky, ale nejsou nakloněni agresivním chirurgickým nebo chemickým metodám. Tato léčba je vhodná pro všechny typy a tóny pleti s minimálním prostojem pacienta.