Fotona gynekologicke lasery

Lasery Fotona v gynekologii

Laserové systémy nejvyššího výkonu

S více než 45 lety zkušeností v oblasti laserové technologie, je řada estetických laserových systémů Fotona špičkou v oboru díky své nové úrovni inovace a výkonu. Fotona je uznávána jako světový lídr v oblasti estetických aplikací a technologií, úzce spolupracuje s předními univerzitami a lékařskými výzkumnými centry po celém světě.

Chcete-li zvýšit výkonu CO2 laseru a umožnit tak ještě účinnější léčbu, přišla společnost Fotona jako první výrobce na světě s vlnovou délkou Er: YAG v gynekologii. Lasery Fotona Er: YAG lasery, jako Fotona Smooth XS, mají nastavitelné režimy studené až teplé ablace, které umožňují větší míru přesnosti, jakož i kontrolovanou míru krvácení a koagulační účinky. Multi-aplikační lasery FotonaSmooth SPdisponují také rovnoměrně absorbovanou laserovou délkou Nd: YAG, která proniká hlouběji do tkáně a vytváří v ní zpevňovací efekt. Kombinace obou vlnových délek nabízí méně invazivní charakter zákroku a účinnější klinické a estetické léčebné procedury.

Široká škála gynekologických ošetření

Lasery Fotona nabízejí výjimečnou všestrannost - od jemné ablace po neablativní tepelné procedury. Bezpečná, testovaná a osvědčená řešení jsou k dispozici pro širokou škálu gynekologických aplikací, od jednoduchého odstranění lézí až po nekrvavé a vysoce přesné řezání.

Procedury, jako je např. laserové odstranění HPV lézí z děložního čípku, léčbu kondylomat, balanitid a další laserové operace, lze úspěšně provádět lasery společnosti Fotona.

Nejnovější inovativní řešení v oblasti laserových technologií společnosti Fotona rovněž vede k vývoji zcela nových, minimálně invazivních gynekologických zákroků při léčbě inkontinence a syndromu vaginálního uvolnění.

Výhody laserů společnosti Fotona v oblasti gynekologie:

  • Minimálně invazivní procedury
  • Kontrolovaná koagulace
  • Větší pohodlí pacienta, méně prostojů, kratší doba nutná k zotavení
  • Hemostatický účinek se současnou dezinfekcí
  • Velké množství procedur bez potřeby anestezie
  • Velice přesná léčba s možností selekce tkáně
  • Snadný přístup do těžko dostupných míst

Navštivte naši stránku Product Selector Page, abyste zjistili, který laserový systém Fotona nabízí tu správnou kombinaci vlastností a výkonu pro potřeby vaší gynekologické praxe.