Fotona Smooth SP

Fotona Smooth™ SP

Lasery FotonaSmooth™ jsou špičkou v oboru gynekologie díky prokázané schopnosti vykonávat působivou škálu procedur s vynikajícími klinickými výsledky, většímu pohodlí pacientek, rychlejšímu hojení a zkrácení prostojů.

Ten správný laser pro všechny gynekology

Již více než 15 let je společnost Fotona v čele výzkumu laserové gynekologie a vyvíjí revoluční, minimálně invazivní procedury založené na maximálně efektivních laserech vlnové délky Er: YAG a Nd: YAG. Vyvrcholením tohoto rozsáhlého výzkumu a vývojové činnosti je platforma FotonaSmooth ™, řada bezkontaktních, neinvazivních gynekologických laserů, které poskytují bezkonkurenční výsledky s bezkonkurenční snadností aplikace, bezpečností a účinností.

Tím, že kombinuje dvě laserové vlnové délky v jednom systému, systém FotonaSmooth SP funguje jako vysoce univerzální, multi-aplikační platforma, která může vykonávat mimořádně širokou škálu léčebných procedur, včetně zcela nových metod pro účinné ošetření běžných gynekologických problémů. Systémy mají intuitivní a snadno použitelné rozhraní s přizpůsobitelnými paměťovými předvolbami, které vám pomohou pracovat rychleji a efektivněji.

Zlatý standard Er:YAG s novým režimem SMOOTH Mode

Laserová technologie Er:YAGje ideální pro léčbu lézí děložního hrdla a vagíny a také léčbu lézí HPV, pigmentací a neoplazií. Vzhledem ke své jedinečné schopnosti dezinfekce navíc přispívá k rychlejšímu hojení infikované tkáně. Vysoce výkonný laser Er: YAG společnosti Fotona provádí přesnou ablaci bez zahřátí okolní tkáně. Energie Er: YAG je výrazně absorbována vodou - hlavním cílový chromofor u ošetření pleti - a může tak docházet k odpařování kůže s mikronovou přesností při minimální tepelné vodivosti.

Patentovaná technologie VSP ( Variabilní čtvercový puls)umožňuje laseru Er:YAG přesně vyladit ablaci od studené až po teplou, stejně tak je možné použít neablativní tepelný postup. To umožňuje širokou škálu neablativních ošetření, včetně revolučních procedur společnosti Fotona IntimaLase a Incontilase , jež jsou založeny na nastavení režimu SMOOTH mode.

Nd:YAG a režim QCW Mode u dalších aplikací

Vysoce výkonné lasery Nd: YAGdokonale doplňuje laser Er: YAG se schopností pronikat hluboko do tkáně, kde dochází k tepelným účinkům bez poškození povrchu tkáně. Jeho homogenní absorpce ve tkáni a nízká absorpce v melaninu umožňují bezpečné použití systému u všech typů pleti.

Laser Nd:YAG FotonaSmooth SP poskytuje výkon potřebný i pro náročnější gynekologické aplikace, jako je například laparotomie, laparoskopie a hysteroskopie, stejně tak je vhodný pro estetické gynekologické zákroky. Ve srovnání s běžnými technologiemi nabízejí pulsy VSP Nd:YAG společnosti Fotona prakticky okamžité zvýšení teploty, které je zacíleno pouze na cílové struktury.

Lasery FotonaSmooth SP lze volitelně vybavit i jedním z nejvýkonnějších infračervených chirurgických laserů QCW (kvazi-kontinuální vlna) Nd: YAG na trhu. Fotonou speciálně navržené chirurgické násadce v kombinaci s řadou FotonaSmoothSP představují ideální nástroje při použití různých vlnových délek pro mimořádně širokou škálu chirurgických aplikací.