Fotona Smooth XS

Fotona Smooth™ XS

Laserový systém FotonaSmooth™ XS je oblíbenou volbou mnoha gynekologů díky prokázané schopnosti systému provádět širokou škálu bezkontaktních, neinvazivních, pacienty dobře snášených zákroků s menšími prostoji a s výrazně zkrácenou dobou potřebnou k zotavení .

Ten správný laser pro všechny gynekology

Již více než 15 let je společnost Fotona v čele výzkumu laserové gynekologie a vyvíjí revoluční, minimálně invazivní procedury založené na maximálně efektivních laserech vlnové délky Er: YAG a Nd: YAG. Vyvrcholením tohoto rozsáhlého výzkumu a vývojové činnosti je platforma FotonaSmooth ™, řada bezkontaktních, neinvazivních gynekologických laserů, které poskytují bezkonkurenční výsledky s bezkonkurenční snadností aplikace, bezpečností a účinností.

Zlatý standard Er:YAG s novým režimem SMOOTH Mode

Laserová technologie Er:YAGje ideální pro léčbu lézí děložního hrdla a vagíny a také léčbu lézí HPV, pigmentací a neoplazií. Vzhledem ke své jedinečné schopnosti dezinfekce navíc přispívá k rychlejšímu hojení infikované tkáně.

Vysoce výkonný laser Er: YAG společnosti Fotona provádí přesnou ablaci bez zahřátí okolní tkáně. Energie Er: YAG je výrazně absorbována vodou - hlavním cílový chromofor u ošetření pleti - a může tak docházet k odpařování kůže s mikronovou přesností při minimální tepelné vodivosti.

Patentovaná technologie VSP ( Variabilní čtvercový puls)umožňuje laseru Er:YAG přesně vyladit ablaci od studené až po teplou, stejně tak je možné použít neablativní tepelný postup. To umožňuje širokou škálu neablativních ošetření, včetně revolučních procedur společnosti Fotona IntimaLase a Incontilase , jež jsou založeny na nastavení režimu SMOOTH mode.

Navrženo pro snadné použití

Dosáhněte dokonalých klinických výsledků a zároveň si vychutnejte bezkonkurenční rychlost a efektivitu; řada FotonaSmoothTMXS se vyznačuje intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním s přizpůsobitelnými paměťovými předvolbami, díky nimž může každý lékař pracovat rychleji a efektivněji. Profesionálně zpracované násadce, snadno zvolitelné pracovní režimy a mnoho dalších pokročilých funkcí dále zvyšuje přesnost a výkon každého laserového systému Fotona pro dosažení optimální klinické účinnosti a bezkonkurenční kontroly nad celým průběhem léčby.