Fotona Intima Lase

Proč IntimaLase™?

IntimaLase ™ je unikátní, patentovaná laserová technologie Er: YAG pro neinvazivní fototermální zpevnění vaginálního kanálu bez nutnosti řezu. Klinické studie prokázaly, že IntimaLase je efektivní, snadno proveditelný a bezpečný postup. Indikací pro aplikaci IntimaLase je syndrom vaginálního uvolnění, tj. ztráta optimálního strukturálního tvaru pochvy. Tento stav obvykle souvisí s nadměrným roztažením vaginálního kanálu při porodu, ale je rovněž součástí procesu přirozeného stárnutí.

Jak IntimaLase™ funguje?

  • Vlnová délka 2940 nm neablativního laseru Er: YAG s patentovanou technologií "Smooth-mode" tepelně ovlivňuje vaginální tkáň, stimuluje remodelaci kolagenu a syntézu nových kolagenových vláken vaginální tkáně a na kolagen bohaté endopelvické povázky.
  • Výsledkem neogeneze a remodelace kolagenu je zpevnění vaginálního kanálu.

Unikátní výhody IntimaLase™ pro vaše pacientky

Neablativní, minimálně invazivní procedura s laserem Er:YAG IntimaLaseTM představuje bezpečnější, rychlejší a pro pacienta lépe snášené lékařské ošetření, které neprovázejí komplikace běžné u jiných metod vaginálního zpevňování.

Klinické výsledky prokazují zpevnění vaginálního kanálu, lepší sexuální uspokojení a výrazné zlepšení života pacientky.

Obvykle jsou třeba dvě aplikace. Není třeba žádná zvláštní příprava jak před, tak po zákroku. Pacientka se může okamžitě vrátit ke své běžné každodenní činnosti.

Unikátní klinické výsledky

Nejnovější vědecké výsledky (viz záložka Library (Knihovna)) jasně prokazují velké zlepšení vaginální těsnosti a sexuálního uspokojení.

  • 95% pacientek hodnotilo změny vaginální těsnostni po léčbě IntimaLase jako výrazné nebo středně dobré zlepšení.
  • Průměrné zpevnění vaginálního kanálu po léčbě IntimaLase činilo 17%.
  • Vysoká úroveň spokojenosti pacientek (97%).

Klinické výsledky prokazují, že rychlé a snadné ošetření IntimaLase je efektivním, neinvazivním postupem bez nežádoucích vedlejších účinků a kontraindikací.

Začínáme s IntimaLase™

Školení v aplikaci procedury IntimaLase bude poskytováno prostřednictvím Laser and Health Academy* v rámci samostatného semináře pod vedením odborníků na lékařské laserové technologie. Rozsáhlý workshop, v němž se účastníci zapojují do skutečných demonstrací a získávají detailní znalosti o laserové fyzice a interakcích mezi laserem a tkání, poskytne potřebné vědomosti nutné pro aplikaci léčebné procedury IntimaLase a pro další úkony, které mohou být prováděny pomocí tohoto jedinečného laserového systému Er: YAG

Zkušenosti z praxe

"V návaznosti na globální vývoj a příklon k minimálně invazivním procedurám šetrných k pacientovi byla vytvořena nová metoda vaginálního zpevňování s názvem "Intimalase", která může poskytnout pacientce vaginální omlazení, aniž by docházelo k nežádoucím komplikacím, které se vyskytují u invazivnějších alternativách léčby, např. u CO2 laseru.

Adrian Gaspar, Md,
Mendoza University, Argentina
(přednáška FIGO, Řím 2012)

"Jako zkušený gynekolog s více než 30 lety praxe jsem byl opravdu nadšen, když jsem se seznámil s touto nesmírně inovativní laserovou technologií pro léčbu syndromu vaginálního uvolnění. Poté, co jsem zákrok prováděl po dobu jednoho roku, mohu říci, že IntimaLase je skvělá metoda řešení problému. Mnohé pacientky si proceduru chválí kvůli její minimální invazivnosti a také s ohledem na významné zlepšení jejich sexuálního uspokojení. Pro mě jako pro lékaře se jedná o jednoduchý, bezpečný a účinný postup, který mi umožnil rozšířit spektrum estetických gynekologických zákroků na naší klinice."

Ivan Fistonic, MD, PhD
Gynekologická klinika Fistonic
Záhřeb, Chorvatsko